Game Categories

Fajne Gry 3D

Informacje o Serwisie Gry 3D

Serwis gry-3d.pl został przygotowany w celu zebrania i udostępnienia wszystkim graczom, zupełnie za darmo najlepszych gier wyświetlanych w technologii 3d i Unity 3D. Gry wyświetlane w tej technologii charakteryzują się zwykle bardzo dobrą grywalnością, oraz ładnie wyglądającą grafiką.
By grać w naszym serwisie wymagane jest jedynie:

  • Posiadanie przeglądarki Google Chrome, Mozila, Opera lub Internet Exploer,
  • Dostęp do internetu,
  • Komputer z aktualną wtyczką unity web player 3d lub flash.

Wszystkie gry dodane w naszym serwisie, nie wymagają dodatkowego ich pobierania. Każda gra otwiera się z poziomu przeglądarki internetowej.

Jak Skomentować Grę?

By skomentować grę w serwisie należy być zalogowanym. Jeśli nie macie jeszcze aktywnego konta możecie bardzo szybko się zarejestrować tutaj darmowa rejestracja.. Rejestracji można dokonać w tradycyjny sposób lub za pomocą Facebooka. To samo dotyczy komentarzy. Możemy je dodawać bezpośrednio z naszego konta w zakładce komentarze, lub w zakładce Komentarze FB w zakładce o tej samej nazwie tak jak na ryskunku 1
Rys.1. Komentarze do gier 3d.

Jak Zgłosić Niedziałającą Grę 3d ?
Przykładamy największych starań by gry dodane w naszym portalu były zawsze sprawne i by nie było problemów z niedziałającymi grami. Nie mamy jednak czasami pełnego wpływu na wszystkie zamieszczone gry w naszym serwisie. Jeśli znajdziecie grę, która nie chce się otworzyć, lub występują jakieś inne problemy bardzo prosimy używać specjalnego przycisku służącego do zgłaszania problemów z grami. Przycisk służący do raportowania przedstawia rysunek 2.
Rys. 2. Jak zgłosić problemy z grą 3d.

Główne Kategorie w Serwisie
W serwisie Gry-3D.pl znajdziecie wiele kategorii a wśród nich ciekawe gry trójwymiarowe. Staramy się do każdej z kategorii dodawać tylko najlepsze gry. Dzięki temu macie pewność, iż czas spędzony w naszym serwisie nie będzie zmarnowany. Cała esencja, najwyżej ocenione gry 3d przez graczy znajdziecie w naszym serwisie. Poniżej przykładowe popularne kategorie gier:

Jak widzicie macie do wyboru bardzo dużo kategorii. Myślimy, iż każdy gracz znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli się jednak okazało iż w naszym serwisie brakuje jakiejś Twojej ulubionej gry możesz ją dodać za pomocą formularza tutaj: Dodaj swoją grę ...

W sprawach współpracy z naszym serwisem z grami trójwymiarowymi prosimy pisać tutaj: Współpraca z serwisem.

We wszystkich innych sprawach prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy tutaj: Kontakt z administracją serwisu.


Zapomniałeś hasła?
X
Wyjście z pełnego ekranu